Fotograf Přerov

Svatební fotograf k Vašim službám...

Vítám Vás na stránce, kterou věnuji představení svých služeb svatebního fotografa ve městě Přerov a okolí. Pokud plánujete svatbu právě v tomto městě a zatím Vám chybí svatební fotograf, budu rád, když se na mě obrátíte. Svatby fotím již řadu let a toto povolání je pro mě nejen prací, ale i velkým životním koníčkem. Rád Vám nabídnu své zkušenosti s cílem pořídit ty nejlepší svatební fotografie, které Vám budou celý život připomínat důležité radostné a slavnostní momenty.

Přerov

Přerov je moravské město ležící na řece Bečvě přibližně 21 kilometrů od Olomouce. Žije zde necelých 45 tisíc obyvatel a z historického pohledu se jedná o jedno z nejstarších a nejdůležitějších osídlených míst současné Moravy. První zmínka o Přerově resp. osídlení v těchto místech je datováno do 12. století, kdy se objevuje v listině jednoho olomouckého biskupa. Význam města prudce vzrostl během průmyslové revoluce v 19. století, kdy se město stalo železničním uzlem na trase Olomouc - Vídeň. I přes to, že bylo město v roce 1997 postiženo velkou povodní, nepřišlo o své nejcennější památky a dále si zachovává původní osobitý ráz. Relativně velký počet obyvatel samozřejmě znamená i významnou poptávku po široké škále svatebních služeb a tak budu rád, pokud i já budu moci přispět k Vaší nezapomenutelné svatbě.

Kde pořádat svatbu v Přerově?

Na začátku přípravy každé svatby vyvstává první a nejdůležitější otázka - "Kde uspořádat svatební obřad a následnou svatební hostinu?". Tuto otázku se případným zájemcům pokusím odpověď prostřednictvím několika tipů na konkrétní místo v Přerově. Co se samotného svatebního obřadu týká, je možné jej domluvit na matrice a pak se může konat buď ve slavnostní zámecké síni přerovského zámku nebo v městském parku Michalov, kde se navíc také nachází sympatická restaurace. Pokud jsou Vaše představy o svatbě v Přerově trochu odlišné, přijde třeba vhod hotel Jana, kde je možné svatbu uspořádat v jakémkoli salonku a v letních měsících dokonce v hotelové zahradě. Navíc budete mít automaticky vyřešenou i otázku ubytování svatebčanů. Za zmínku také stojí restaurace a penzion U Madony, kde se výborně vaří, a protože láska prochází žaludkem, je to silný argument ;-)

Svatební fotografie z Přerova i dalších míst...

Věřím, že Vás tato stránka zaujala a možná nyní již přemýšlíte o využití mých služeb. Jako ukázka mé práce může posloužit několik uvedených svatebních fotografií, které jsem pořídil na svatbách nejen v Přerově a okolí, ale v rámci focení po celé Moravě. Další fotografie si můžete prohlédnout na stránce galerie.

Rychlý kontakt

Zpráva:
Váš e-mail:

Jak objednat focení svatby? Je to úplně jednoduché, stačí, když mi zašlete e-mail na adresu info@fotograf-olomouc.com nebo zavoláte na telefonní číslo 606 518 318. Na základě Vaší poptávky Vám rád zašlu konkrétní nabídku ceny. Je jasné, že svatba obecně je událost velmi náročná na rozpočet. Toho jsem si samozřejmě vědom a jsem připraven Vám nabídnout velmi zajímavé ceny.soukromé galerie

Pavel Zahálka | Telefontel: 606 518 318 | email: E-mailinfo@fotograf-olomouc.com