Fotograf Prostějov

Hledáte fotografa na svatbu?

Chcete svatebního fotografa na významnou životní událost v Prostějově? Jako svatební fotograf pro Vás zvěčním Vaše nejdůležitější životní momenty na fotky. Není podstatné, kde na Moravě se Vaše událost koná. Může to být třeba právě v Prostějově, kde pořídím snímky Vašeho svatebního dne. Focení je pro mě nejen povoláním, ale také důležitým životním koníčkem, kterému věnuji 100% svého času. Cílem práce je jediný cíl - spokojený zákazník, protože věřím, že přirozené reference jsou jedinou opravdu důvěryhodnou reklamou.

Prostějov

Město Prostějov je se svými více jak 44 tisíci obyvatel jedním z významných moravských měst. Nachází se přibližně 17 kilometrů jihozápadně od Olomouce, na takzvané Hané. Dějiny města se začínají psát roku 1141, kdy se hovoří prozatím o vsi Prostějovice. Od poloviny 13. století se tato ves postupně stává významnou trhovou oblastí a na konci 14. století se stal Prostějov městem. V průběhu 2. světové války zažilo město krušné chvíle, ale na kráse to městu neubralo ba naopak. Skutečnou dominantou města je Nová radnice s 66 metrů vysokou věží a orlojem na Náměstí T. G. Masaryka, která vás zaujme svou monumentálností. Nejenom toto místo bude vytvářet vznešenou atmosféru Vašich svatebních fotografií.

Místa na svatbu v Prostějově a okolí

Nelehkým úkolem pro nastávající novomanžele je bezesporu nalezení vhodného místa pro jejich svatbu, který bude svou kapacitou vyhovovat i početnějšímu počtu svatebních hostů. Jedno z krásných míst pro vaši svatbu, které mohu doporučit, je prostějovská radnice, která bude vašim svatebním fotkám dodávat atmosféru období secese. Pokud si přejete svatební obřad v netradičním prostředí, pak by se vám mohlo líbit, stejně jako mě, prostředí Běleckého mlýna, vzdáleného od Prostějova asi 10 km. Bělecký mlýn nabízí možnost konání svatebního obřadu pod širým nebem, dále také prostor pro svatební hostinu, který pojme až 200 svatebních hostů či ubytování pro novomanžele a jejich hosty.

Svatební fotografie nejen z Prostějova

Uvedené fotografie mohou posloužit jako malá ukázka mé práce. Úplný přehled o výsledcích mého svatebního fotografování získáte na stránce galerie, kde jsou fotografie rozděleny podle jednotlivých fází svatby.

Rychlý kontakt

Zpráva:
Váš e-mail:

Přesvědčil jsem Vás? Pokud ano, je to skvělé a budu se těšit na Vaší zprávu či jen nezávazný dotaz na cenu za konkrétní focení. Ke kontaktování můžete využít třeba výše uvedený formulář. K dispozici jsou samozřejmé také další cesty jako telefon (606 518 318), email (info@fotograf-olomouc.com) nebo facebook. Nic není nemožné a každé přání či nápad týkající se svatebního focení má být splněn.soukromé galerie

Pavel Zahálka | Telefontel: 606 518 318 | email: E-mailinfo@fotograf-olomouc.com